Матеріали Блог Про проект Підтримати Додати пункт
Menu Icon

Тебе це може вбити… або все про небезпечні види пластику

alt

Люди – досить ліниві, а тому інструкцію із використання зазвичай читають рідко та побіжно. Погана обізнаність у поєднанні із бажанням зекономити призводять до того, що українці часто купують речі, які можуть негативно вплинути на їхнє здоров’я. Саме тому сьогодні розглянемо види пластику, які можуть нашкодити Вашому організмові.

Насамперед запам’ятаймо такі цифри: 1, 2, 4, 5 – це види пластику, які переважно безпечні для використання. Саме в таких упаковках найкраще купувати будь-які речі. Цифри 3, 6 та 7 позначають види пластику, які є токсичними та небезпечними, що не заважає окремим виробникам виготовляти з них дешеві продукти для мас-маркету. Використовувати вироби з таких типів пластику потрібно з обережністю.

Особливі позначення:

Пластикові вироби, які використовуються з харчовими продуктами, мають умовні позначення, на які варто завжди звертати увагу:

«Келих та виделка» - універсальне позначення упаковок, які безпечні для використання із харчовими продуктами.

«Сніжинка» - умовне позначення, яке символізує, що в такій тарі можна заморожувати продукти.

«Піч з хвилями» означає, що в цій тарі можна розігрівати продукти в мікрохвильовій печі. Зверніть увагу, що позначка стоїть не на всіх пластикових контейнерах, які продають у магазинах.

То що ж можна купувати?

Якщо коротко і по суті, то: Воду та соки найкраще купувати в упаковці Tetra-Pak або PET-пляшках (№1 в трикутнику). Використовувати таку упаковку більше одного разу не рекомендовано, хоча це і не зупиняє українців використовувати 6-літрові пляшки по 5-6 разів, щоб зберігати у них питну воду. Будьте обачні, адже деяку тару для напоїв та посуд роблять з полівінілхлориду (PVC - №3) – найдешевшого типу пластику, який є надзвичайно небезпечним для здоров’я.

Чим небезпечний полівінілхлорид?

Пластик виділяє вінілхлорид, що є небезпечним канцерогеном, та з часом починає виділятись у напій, розлитий в таку тару.

Чому не варто купувати молоко на ринку в пластикових пляшках?

Купувати молоко на ринку у пластикових пляшках є не найкращою ідеєю, адже невідомо, скільки разів у цю пляшку щось наливали, а також і те, де її знайшли, перед тим як розлити в неї молоко

Сама структура PET-пляшки є пористою, а отже людина, випивши напій з такої пляшки, залишає по собі бактерії. Після того як пляшку використали і вона лежить у смітнику\на горищі, в ній активно розмножуються бактерії, які ідеально себе почувають в пористій структурі пластику. Більш того, навіть якщо перед використанням вимити пляшку, бактерії з пористої структури не вимиваються.

Більш того, PET-пластик не можна ставити під прямі сонячні промені, оскільки під їхньою дією, вони можуть спровокувати викид токсинів у напій. Тому, навіть якщо пляшка використовується лише вдруге, на базарі вони переважно знаходяться під відкритим небом, а отже окрім бактерій Ви маєте шанси випити молоко із токсинами, які не зникнуть після кип'ятіння.

Їжа:

Їжу найкраще брати в тарі зі спіненого полістиролу - він на 95% складається з повітря, тож має дуже низьку теплопровідність, відзначається міцністю при згинанні, стійкий до кислот та спиртів, його можна використовувати у мікрохвильових печах. Цей матеріал дозволений Євросоюзом для контакту з холодними та гарячими продуктами. Найчастіше у такій тарі нам продають готову їжу в супермаркетах.

Також безпечним для гарячої їжі є поліпропілен (РР - №5) – з нього роблять кришечки для склянок з кавою/чаю, посуд та пластівки. Поліпропілен витримує температуру до 150 градусів за Цельсієм, проте в нього категорично не можна наливати спиртне, яке одразу ж вступить у взаємодію зі стінками посудини. Зрозуміло, що доза хімікатів не буде критичною для Вас у разі першого користування, проте ці шкідливі речовини будуть накопичуватись у нирках, печінці та з часом можуть викликати серйозні захворювання.

Щоб зберігати продукти у пластикових контейнерах у холодильнику, найкраще підійде поліетилен (HDPE – №2). Він придатний для зберігання більшості продуктів, проте в ньому не можна зберігати масло чи маргарин, оскільки поліетилен не стійкий до жирів.

Для тих, хто любить використовувати багаторазові пляшки, рекомендовано зупинити свій вибір на виробах із цифрою 2. Водночас хочемо звернути Вашу увагу, що багаторазова пляшка була зроблена саме для води/соку, а тому наливати туди гарячі напої чи алкоголь небезпечно для Вашого здоров’я. Також врахуйте, що китайський ринок пропонує величезну кількість реплік, які візуально не відрізняються від оригіналу, але при цьому часто виготовлені з токсичних типів пластику. Зокрема, навіть в еко-магазинах Вам можуть трапитись пляшки із маркуванням 3 чи 7, а тому уважно оглядайте товар перед покупкою.

Чому не варто купувати багаторазову пляшку із маркуванням 3 чи 7?

Під час нагрівання, миття чи довгого використання з такого посуду може виділятися бісфенол А, який спричиняє гормональні порушення в організмі, або вінілхлорид – канцероген.

В сезон шашликів купуйте паперові тарілки та скляночки. По-перше, після використання їх можна спалити\утилізувати, а по-друге – на пікніки найчастіше купують дешевий одноразовий посуд, а це майже завжди посуд із полістиролу, в який заборонено наливати спиртне, класти гарячу їжу тощо. Чому не можна палити пластик? Під час згоряння більшість видів пластику виділяють діоксин –- отруйну та канцерогенну речовину. Особливо негативно вона діє на печінку, репродуктивну, імунну, нервову та ендокринну системи. Діоксин не виводиться з організму, а накопичується в ньому. Загалом, під час згоряння пластику утворюється не менше 75 потенційно токсичних речовин. Тому спалювати його можна лише при дуже високій температурі в спеціальних печах, які обладнані системою фільтрів. Температура звичайного вогнища набагато нижча від тієї, яка необхідна для безпечної утилізації подібних речовин. Особливо шкідливо палити пластик біля житлових будинків, на городі тощо, де цим хімічним "коктейлем" можуть дихати всі навколо.

На сьогодні все! Уважно дивіться на маркування пластику, сортуйте сміття та здавайте його разом із recyclemap.org